Herbadent SKHerbadent CZ

HERBADENT PROFESSIONAL bylinná zubná pasta s fluórom 100 g

23688
4 hodnotenia

Bylinná zubná pasta s fluórom HERBADENT PROFESSIONAL pomáha starať o zuby, ďasná a sliznice v ústnej dutine. Jej zvýšený obsah fluóru a extraktu liečivých bylín zintenzívňuje boj proti zubným kazom a prejavom paradentózy.


  • Skladom
€7,16
Kategória: ZUBNÉ PASTY
 
  • gélová zubná pasta so zvýšeným obsahom fluóru a klinicky testovaného bylinného extraktu z liečivých bylín
  • stará sa o zuby, ďasná a celú ústnu dutinu
  • napomáha boju proti zápalu ďasien, krvácaniu a paradentóze
  • obsahuje len prírodné penidlá bez zbytočného chemických prísad (bez SLS)
  • jemné abrazívne zložky pomáhajú účinne odstrániť zubný povlak s vysokým obsahom bylinného extraktu

POPIS PRODUKTU

Základ pasty tvorí unikátny a klinicky testovaná receptúra, ktorá v sebe kombinuje výťažky zo siedmych liečivých bylín. Extrakt repíka, harmančeka, šalvie a nátržníku dodáva paste jej liečivé účinky napomáhajúce boji proti zápalu ďasien, krvácanie a paradentóze. Mätová, klinčeková a feniklová silice prepožičiava paste Herbadent jedinečnú vôňu a sviežosť.

Zvýšený obsah fluoridu sodného znižuje riziko vzniku zubného kazu a stará sa o zdravie a pevnosť zubnej skloviny. Jemné abrazívne častice pasty pomáhajú mechanicky odstrániť bakteriálny zubný povlak.

Pasta neobsahuje zbytočné chemické prímesi, ako napríklad hojne používaný SLS (Sodium Lauryl Sulphate), ale iba penidla na prírodnej báze.

Pastu odporúčame používať v kombinácii s jemnými zubnými kefkami Herbadent. Nezabúdajte, že žiadna zubná pasta nemôže nahradiť význam mechanického čistenia zubov a ďasien pomocou zubnej kefky.

Upozornenie: Pasta obsahuje 1450 ppm fluóru a vysoký obsah bylinného extraktu. Deti mladšie ako šesť rokov by ju preto mali používať len pod dohľadom dospelej osoby. V takom prípade na kefku nanášajte iba pastu veľkosti zrnka hrachu, aby ste obmedzili prehltnutie minimum. Ak je fluorid prijímaný z iných zdrojov (napríklad z potravín), konzultujte vhodnosť užívania pasty so svojím zubným alebo praktickým lekárom.

Správne čistenie zubov:

Čistite si zuby minimálne dvakrát denne po jedle kvalitnom zubnou kefkou a dostatočným množstvom zubnej pasty. Kefka priložte k ďasnám pod uhlom 45 stupňov. Pomocou malých vibračných pohybov zotrite nečistoty od koreňa ku korunke zubov. Nezabudnite na očistenie vnútornej strany zubov a žuvacích plôch stoličiek.

Zubná kefka vymeňte ihneď, akonáhle javí známky opotrebenia, najneskôr však po troch mesiacoch používania. Pre zdravé zuby a ďasná používajte zubnú kefku s rovno strihanými štetinami - jemnými alebo veľmi jemnými. Nezabúdajte na pravidelnú návštevu Vášho zubného lekára raz za pol roka a preventívne ošetrenie u dentálnej hygieničky.

ZLOŽENIE

Glycerín, Hydrated Silica, Aqua purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext.), PEG-32, Sodium benzoate, Sodium sweetalmondamphoacetate, Eugenia caryophyllus oil, Mentha piperita oil, Sodium fluoride, Hydroxyethylcellulose, Foeniculum vulgare oil, Sodium saccharine.