Herbadent SKHerbadent CZ

BYLINNÁ ZUBNÁ PASTA S FLUÓROM HERBADENT PROFESSIONAL 100 G

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

+ s vysokým obsahom bylinného extraktu

+ s vyšším obsahom fluóru

+  gelová zubná pasta, obsahuje extrakt zo 7 liečivých bylín

+  s prírodným penidlom (bez SLS)

+  starostlivosť o ďasná pri každom čištení zubov

+  obsahuje jemné abrazívne zložky odstraňujúce zubný povlak

Dostupnosť Skladom
€7,49    
Kód tovaru 23688
Kategória ZUBNÉ PASTY
 

POPIS

HERBADENT® Professional bylinná zubná pasta s fluórom čistí zuby od zubného povlaku a súčasne sa stará o ďasná a sliznicu ústnej dutiny. Pravidelné čistenie zubov a masáž ďasien obmedzuje tvorbu zubného povlaku a znižuje riziko zubného kazu a zápalu ďasien. Vhodná starostlivosť a ochrana zubov a ústnej dutiny pri prejavoch paradentózy, ako je krvácanie a zápal ďasien.
Obsahuje vysoký obsah bylinného extraktu a fluóru než HERBADENT ® bylinná zubná pasta s fluórom 75 g.

HERBADENT® Professional bylinná zubná pasta s fluórom obsahuje unikátny a klinicky overenú zmes extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extrakt repíka, harmančeka, šalvie, nátržníka a silicu mätovú, klinčekovú a feniklovú. Je vyrobená podľa tradičných receptúr a bez použitia chemických farbív.

Deti do 6 rokov vrátane

Pri čistení zubov pod dohľadom dospelého použite množstvo vo veľkosti zrna hrachu, aby ste obmedzili prehltnutie pasty na minimum. Pokiaľ je fluorid prijímaný z iných zdrojov, konzultujte so svojím zubným alebo praktickým lekárom. Obsahuje 1450 ppm fluóru a vysoký obsah bylinného extraktu.

Správne čistenie zubov:

Čistite si zuby minimálne dvakrát denne po jedle kvalitnou zubnou kefkou a dostatočným množstvom zubnej pasty. Kefku priložte k ďasnám pod uhlom 45 stupňov. Pomocou malých vibračných pohybov zotrite nečistoty od koreňov až po korunky zubov. Nezabudnite na očistenie vnútornej strany zubov a kúsacích plôch stoličiek.

Zubnú kefku vymeňte ihneď, akonáhle javí znaky opotrebovania, najneskôr však po troch mesiacoch používania. Pre zdravé zuby a ďasná používajte zubné kefky s rovno zastrihnutými štetinami – jemnými alebo veľmi jemnými. Nezabudnite na pravidelnú návštevu Vášho zubného lekára raz za pol roka a preventívne ošetrenie u dentálnej hygieničky.

ZLOŽENIE

Glycerin, Hydrated Silica, Aqua purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext.), PEG-32, Sodium benzoate, Sodium sweetalmondamphoacetate, Eugenia caryophyllus oil, Mentha piperita oil, Sodium fluoride, Hydroxyethylcellulose, Foeniculum vulgare oil, Sodium saccharin