Herbadent SKHerbadent CZ

ZUBNÉ PASTY

Vyberte si niektorú z našich zubných pást, ponúkame zubné pasty s fluoridmi aj úplne bez fluóru. Všetky obsahujú extrakt zo 7 liečivých bylín pre zdravé zuby a ďasná. Sú bez chemických farbív a s prírodným penidlom.

 
  • Radiť podľa:
  • 5 položiek celkom

Stránka 1/1

Novinka Tip
HERBADENT ORIGINAL Junior kozmická zubná pasta
HERBADENT ORIGINAL Junior kozmická zubná pasta
Kód: 383
Kozmická zubná pasta HERBADENT Junior je určená deťom od 6 rokov. Bylinný základ, rokmi overený extrakt a absencia akýchkoľvek chemických farbív či penidiel, z nej robí spolu s optimálnym obsahom fluoridov ideálny výrobok pre účinnú a zároveň šetrnú starostlivosť o detské zuby a ďasná.
€4,76
Skladom
   
Novinka Tip
Herbadent KIDS detská zubná pasta s fluoridom 75g + kefka zdarma
Herbadent KIDS detská zubná pasta s fluoridom 75g + kefka zdarma
Kód: 378
Detská zubná pasta s fluórom Herbadent Kids je špeciálne určená na čistenie mliečnych zubov a detských ďasien. Neobsahuje žiadne chemická penidla, je bezlepková a úplne bez cukru, napriek tomu si ju deti obľúbia. Nielen pre jej príjemne sladkastú chuť a vôňu, ale aj pre vyobrazený motív hodné zoubkovat víly, ktorá deťom pomáha so starostlivosťou o zúbky.
€4,80
Skladom
   
1stara+nowa pasta original
HERBADENT bylinná zubní pasta 100 G
Kód: 23871
HERBADENT bylinná zubná pasta s fluórom dôkladne čistí zuby od zubného povlaku a súčasne šetrne stará o ďasná a sliznice dutiny ústnej. Vyrábame ju v Prahe podľa tradičnej receptúry, bez pridania chemických farbív a penidiel.
€5,60
Skladom
   
1stara+nowa pasta homeo
Herbadent HOMEO bylinná zubná pasta bez fluóru 100 g
Kód: 23858
Zubná pasta HERBADENT Home je obohatená o ženšen a vďaka svojej šetrnosti je vhodná k starostlivosti o citlivé zuby alebo pri výskyte zápalových prejavov a začínajúci paradentóze. Vyrábame ju v Prahe podľa tradičnej receptúry, bez pridania chemických farbív a penidiel. Nepridávame žiadny fluór a mentol, preto je vhodná pri homeopatickej liečbe.
€6,80
Skladom
   
BYLINNÁ ZUBNÁ PASTA S FLUÓROM HERBADENT PROFESSIONAL 100 G
BYLINNÁ ZUBNÁ PASTA S FLUÓROM HERBADENT PROFESSIONAL 100 G
Kód: 23688
Bylinná zubná pasta s fluórom Herbadent Professional pomáha starať o zuby, ďasná a sliznice v ústnej dutine. Jej zvýšený obsah fluóru a extraktu liečivých bylín zintenzívňuje boj proti zubným kazom a prejavom paradentózy.
€7,80
Skladom