Herbadent SKHerbadent CZ

VEĽMI JEMNÁ zubná kefka HERBADENT

Neohodnotené
 

+  veľmi jemné, ohybné vlákna vhodné pre citlivé ďasná

+  nedráždi a nepoškodzuje ďasná

+  pri zvýšenej citlivosti ďasien, při zápaloch, krvácaní a paradentóze

+ rovno strihané vlákna HEXAGONAL

+ v 4 farebných variantách

€2,83
Kategória Zubné kefky
Zvoľte variant
Kód tovaru 23855 Vyberte barvu: Zelená Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23854 Vyberte barvu: Červená Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23856 Vyberte barvu: Žltá Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23857 Vyberte barvu: Strieborna Skladom €2,83
   
 

POPIS

VEĽMI JEMNÁ zubná kefka HERBADENT je je vhodná pre každodennú ústnu hygienu spolu so zubnou pastou Herbadent aj pri krvácaní či zápaloch ďasien alebo paradentóza. Zubný lekári odporučajú pre efektívne čistenie zubov rovnomerne zastrihnuté kvalitné vlákna HEXAGONAL na malej hlavičke kefky. Mäkké vlákna nedráždia tkanivo ďasien.

Zubné kefky HERBADENT boli vyvinuté podľa moderných trendov zubnej hygieny.

Sú vhodné pre každodenné použitie i pre šetrnú starostlivosť o citlivé ďasná pri krvácaní, zápaloch ďasien a paradentóze.

Správne čistenie zubov: Čistite si zuby minimálne dvakrát denne po jedle kvalitnou zubnou kefkou a dostatočným množstvom zubnej pasty. Kefku priložte k ďasnám pod uhlom 45 stupňov. Pomocou malých vibračných pohybov zotrite nečistoty od koreňov až po korunky zubov. Nezabudnite na očistenie vnútornej strany zubov a kúsacích plôch stoličiek. Zubnú kefku vymeňte ihneď, akonáhle javí znaky opotrebovania, najneskôr však po troch mesiacoch používania. Pre zdravé zuby a ďasná používajte zubné kefky s rovno zastrihnutými štetinami – jemnými alebo veľmi jemnými. Nezabudnite na pravidelnú návštevu Vášho zubného lekára raz za pol roka a preventívne ošetrenie u dentálnej hygieničky.