Herbadent SKHerbadent CZ

JEMNÁ ZUBNÁ KEFKA HERBADENT

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

+  veľmi jemné vlákna vhodné pre citlivé ďašnájemná vlákna vhodná nejen pro citlivé dásně

+  pri správnej technike čistenia dokonale odstráni bakteriálny povlak z povrchu zubov

+  čiastočne vyčistí medzizubné priestory

+ v 4 farebných variantách

€2,83
Kategória Zubné kefky
Zvoľte variant
Kód tovaru 23845 Vyberte barvu: Zelená Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23848 Vyberte barvu: Červená Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23846 Vyberte barvu: Žltá Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23847 Vyberte barvu: Strieborna Skladom €2,83
   
 

POPIS

HERBADENT zubná kefka JEMNÁ je spolu so zubnou pastou Herbadent vhodná aj pri krvácaní či zápaloch ďasien alebo paradentóze. Rovnomerne zastrihnuté kvalitné vlákna HEXAGONAL na malej hlavičke kefky sú doporučované zubnými lekármi pre efektívne čistenie zubov. Mäkké vlákna nedráždia tkanivo ďasien.

Zubné kefky HERBADENT boli vyvinuté podľa moderných trendov zubnej hygieny. Sú vhodné pre každodenné použitie i pre šetrnú starostlivosť o citlivé ďasná pri krvácaní, zápaloch ďasien a paradentóze.

Správne čistenie zubov: Čistite si zuby minimálne dvakrát denne po jedle kvalitnou zubnou kefkou a dostatočným množstvom zubnej pasty. Kefku priložte k ďasnám pod uhlom 45 stupňov. Pomocou malých vibračných pohybov zotrite nečistoty od koreňov až po korunky zubov. Nezabudnite na očistenie vnútornej strany zubov a kúsacích plôch stoličiek. Zubnú kefku vymeňte ihneď, akonáhle javí znaky opotrebovania, najneskôr však po troch mesiacoch používania. Pre zdravé zuby a ďasná používajte zubné kefky s rovno zastrihnutými štetinami – jemnými alebo veľmi jemnými. Nezabudnite na pravidelnú návštevu Vášho zubného lekára raz za pol roka a preventívne ošetrenie u dentálnej hygieničky.