Herbadent SKHerbadent CZ

JEMNÁ ZUBNÁ KEFKA HERBADENT

Neohodnotené
 
  • kefka navrhnutý podľa moderných trendov zubnej hygieny
  • rovno strihaná hexagonalová vlákna majú jemný zaguľatený koniec
  • efektívne čistí chrup od bakteriálneho plaku a zároveň nedráždi, ale naopak jemne masíruje citlivé ďasná
  • malá hlavica kefky umožňuje obsiahnuť aj ťažko dostupné miesta
  • vlákna hexagonal vykazujú až o 50% dlhšiu životnosť oproti bežným vláknam
  • k dostaniu v piatich farebných variáciách
€2,83
Kategória Zubné kefky
Zvoľte variant
Kód tovaru 23845 Vyberte barvu: Zelená Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23848 Vyberte barvu: Červená Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23846 Vyberte barvu: Žltá Skladom €2,83
   
Kód tovaru 23847 Vyberte barvu: Strieborna Skladom €2,83
   
 

POPIS PRODUKTU

Kefky, konáriky či rozžuté vetvičky aromatických drevín sa používajú na čistenie chrupu už tisíce rokov. Dnes nám moderné technológie dovoľujú doviesť zubnú hygienu takmer k dokonalosti.

Kefky Herbadent sú osadené rovno strihanými nylonovými vláknami so zaguľatenými koncami, odborne zvanými hexagonal. V kombinácii s malou hlavicou kefky umožňujú vlákna sa dokonale prispôsobiť povrchu zuba a reliéfu ďasná a vyčistiť tak aj ťažko dostupné miesta, bez toho aby podráždili mnohokrát citlivé ďasná náchylné ku krvácaniu alebo paradentóze. V porovnaní s rôzne tvarovanými a zvlnenými strihy vlákien sa tak jedná o maximálne efektívny formát uznávaný špičkovými dentistu po celom svete.

Jemné zubné kefky Herbadent odporúčame používať v kombinácii so zubnou pastou Herbadent, kedy na zubnú kefku nanesiete pastu o veľkosť zrnka hrášku. Kefka priložte k ďasnám pod uhlom 45 stupňov a krúživými a vibračnými pohybmi stierajte nečistoty a zubný plak smerom od koreňa ku korunke zuba a zo žuvacích plôšok stoličiek.

Nezabúdajte, že zubná kefka Herbadent nezastupuje funkciu medzizubných kefiek či dentálnych nití. Vlákna hexagonal vykazujú až o 50% dlhšiu životnosť oproti bežným vláknam. Zubné kefky však meňte podľa stupňa opotrebovania, ale vždy minimálne raz za tri mesiace.