Herbadent SKHerbadent CZ

BYLINNÁ ÚSTNA VODA KONCENTRÁT HERBADENT 250ML

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 

+  250 ml

+  z koncentrátu je možné pripravit až 2,5 litrov ústnej vody

+  je vhodná pre každodennú starostlivosť o celú ústnu dutinu

+  vhodné používat pri výskyte zápalov ďasien a aftov

Dostupnosť Skladom
€9,12    
Kód tovaru 23862
Kategória Ústne vody
 

POPIS


HERBADENT bylinná ústna voda je určená k výplachom a k pravidelnej celkovej hygiene ústnej dutiny. Každodenné používanie HERBADENT bylinnej ústnej vody zlepšuje starostlivosť o ústnu dutinu a napomáha aj pri znižovaní rizika zápalov, vzniku zubného kazu a paradentózy.

HERBADENT bylinná ústna voda je vyrobená z unikátnej a klinicky overenej zmesi extraktov a silíc zo 7 liečivých rastlín: extrakt repíka, harmančeka, šalvie, nátržníka a silicu mätovú, klinčekovú a feniklovú. Vychádza z tradičnej receptúry, je vyrobená bez použitia chemických farbív. Pomáha udržovať zuby, ďasná a sliznicu dutiny ústnej vo výbornom stave.

Indikácia: Je vhodná pre každodenné použitie aj pre pravidelnú ústnu hygienu pri zápaloch ďasien, krvácaní, alebo paradentóze.

Upozornenie: Neprehĺtať, nepoužívať pre deti do 3 rokov.

ZLOŽENIE

Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Aqua Purificata, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Boric Acid, Citric Acid, Mentha Pip. Oil, Eugenia Caryophylus Oil, Foeniculum Vulg. Oil, Sodium Saccharin