Herbadent SKHerbadent CZ

HERBADENT PROFESSIONAL gél na ďasná s chlorhexidínom 25 g

23704
7 hodnotení

Gél na ďasná HERBADENT PROFESSIONAL s vysokým obsahom klinicky overených bylinných extraktov a prímesí chlorexidinu je určený na intenzívnu starostlivosť o ďasná a sliznice dutiny ústnej, najmä pri prejavoch paradentózy, ako sú zápaly a krvácanie ďasien. Je vhodný tiež pri liečbe áft, oparov a otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom.


  • Skladom
€7,96
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O ĎASNÁ
 
  • profesionálny gél na ďasná s chlórhexidínom a s vysokým obsahom bylinného extraktu
  • na ošetrenie ďasien najmä pri prejavoch paradentózy ako sú zápaly a krvácanie ďasien
  • vhodný na liečbu áft, otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom
  • používajte po dobu maximálne 14 dní 35 gPOPIS PRODUKTU

Gél je založený na blahodárnych účinkoch siedmich liečivých bylín. Extrakt repíka, harmančeka, šalvie a nátržníku dodáva gélu jeho liečivé účinky. Mätové, klinčekové a feniklové silice mu zasa prepožičiavajú jedinečnú vôňu a sviežosť. Chlórhexidín zabraňuje množeniu baktérií v ústnej dutine. Obmedzuje tak tvorbu zubného plaku a predchádza zápalom ďasien.

Gél aplikujte po dôkladnom vyčistení zubov priamo na ďasná pomocou jemnej zubnej kefky alebo vatovej tyčinky. Užívajte pravidelne maximálne po dobu 14 dní, po tej kúru na týždeň prerušte, alebo používajte k starostlivosti o ďasná Paradontol Bylinný roztok Herbadent.

Dlhodobé používanie dentálnych prípravkov s obsahom chlórhexidínu môže spôsobiť dočasné sfarbenie zubnej skloviny a zubných výplní. Preto odporúčame počas kúry nepoužívať iné prípravky s touto účinnou zložkou, pravidelne čistiť zuby aspoň 3x denne a obmedziť konzumáciu niektorých "farebných" nápojov a jedál (napr. káva, víno) a vyhnúť sa fajčenia.

Pamätajte, že gél nenahrádza funkciu zubnej pasty. Gél je vhodné používať v kombinácii s jemnými zubnými kefkami Herbadent, bylinnú zubnou pastou Herbadent a ústnou vodou Herbadent.

Upozornenie: Prípravok neprehĺtajte. Uchovávajte pri izbovej teplote.

ZLOŽENIE

Aqua purificata, Glycerín, Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext), PEG-32, Hydroxyethylcellulose, Mentha piperita oil, Eugenia caryophyllus oil, chlórhexidín Digluconate, Foeniculum vulgare oil, Metylparabén, Propylparaben.