Herbadent SKHerbadent CZ

HERBADENT PROFESSIONAL bylinný roztok na ďasná 25 ml

23829
3 hodnotenia

Masážny roztok na ďasná HERBADENT PROFESSIONAL so zvýšeným obsahom bylinného extraktu je účinný liek na vodno-liehovej báze používaný na ošetrovanie ďasien a slizníc v ústnej dutine, najmä pri paradentóze. Jeho mierne anestetické účinky uľavujú od bolesti, je vhodný pri liečbe áft, oparov, otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom či pri hojení po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine.


  • Skladom
€5,96
Kategória: STAROSTLIVOSŤ O ĎASNÁ
 
  • Liečivý roztok so zvýšeným obsahom bylinného extraktu
  • Používaný na ošetrenie a masírovanie ďasien, najmä pri paradentóze a pri zápalových ochorení sliznice dutiny ústnej
  • Vhodný na liečbu áft, oparov, otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom
  • Pomáha hojenie po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine, ale aj ako každodenná starostlivosť o zdravé ústa
  • Voľnopredajné liečivo s miernym anestetickým účinkom
  • Fľaštička je vybavená kvapkadlom
  • Objem: 25 mlPOPIS PRODUKTU

Liečebný efekt roztoku je založený na koncentrovaných účinkoch siedmich liečivých bylín: extraktu repíka, harmančeka, šalvie a nátržníku a mätové, klinčekovej a feniklové silicu.

Neriedený roztok sa používa na masáže ďasien a na potieranie chorej sliznice ústnej dutiny. Masáž ďasien sa vykonáva tak, že sa vatová tyčinka namočí do neriedeného roztoku HERBADENT, ktorý sa kvapne do uzáveru fľaštičky a tyčinkou kolmo priloženú k ďasne sa masíruje okraj medzizubné papily (10krát okolo každého zuba). Ak neodporučí lékar inak, masáž sa vykonává raz denne, vždy večer po vyčistení zubov. 

Návod na použitie: Použite na potieranie ďasien a slizníc ústnej dutiny, aplikujte po vyčistení zubov vatovou tyčinkou namočenou v neriedenom roztoku HERBADENT.

Nezabúdajte na pravidelnú návštevu zubného lekára a ošetrenie u dentálnej hygieničky 1 × za pol roka.

Upozornenie: Neprehĺtať, nepoužívať pre deti do 3 rokov.

Uchovávanie: Pri izbovej teplote v dobre uzavretom obale.  

ZLOŽENIE

Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Aqua purificata, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext.), Eugenia caryophylus oil, Citric acid, Mentha piperita oil, Boric acid, Foeniculum vulgare oil.