Herbadent SKHerbadent CZ

STAROSTLIVOSŤ O ĎASNÁ

Pri prvých príznakoch paradontózy je potrebné sa viac starať o svoje ďasná. Vyberte si niektorý z bylinných gélov alebo roztokov.

 
  • Radiť podľa:
  • 4 položiek celkom

Stránka 1/1

gel + tuba
HERBADENT ORIGINAL bylinný gél na ďasná 25 g
Kód: 23868
Bylinný gél na ďasná HERBADENT ORIGINAL je ideálnym doplnkom preventívnej starostlivosti o zdravie vašich úst. Je najmä vhodný pri výskyte zápalových prejavov a začínajúci paradentóze. Možno ho tiež používať na starostlivosť o ďasná s otlakmi po snímateľných náhradách či strojčekoch. Vyrábame ho podľa tradičnej receptúry bez použitia chemických farbív.
€5,96
Skladom
   
roztok bílé pozadí
HERBADENT ORIGINAL bylinný roztok na ďasná 25 ml
Kód: 389
Účinný prostriedok proti paradentóze, aftám a zápalom v dutine ústnej Vodno liehový extrakt s vysokým obsahom bylinného extraktu a bylinných silíc Vylepšené zloženie tradičného roztoku pre šetrnejšie aplikáciu na postihnuté miesta Farmaceutická kvalita liečivých bylín a ostatných ingrediencií
€5,56
Skladom
   
HERBADENT PROFESSIONAL bylinný roztok na dásně 25 ml
HERBADENT PROFESSIONAL bylinný roztok na ďasná 25 ml
Kód: 23829
Masážny roztok na ďasná HERBADENT PROFESSIONAL so zvýšeným obsahom bylinného extraktu je účinný liek na vodno-liehovej báze používaný na ošetrovanie ďasien a slizníc v ústnej dutine, najmä pri paradentóze. Jeho mierne anestetické účinky uľavujú od bolesti, je vhodný pri liečbe áft, oparov, otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom či pri hojení po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine.
€5,96
Skladom
   
HERBADENT PROFESSIONAL bylinný gel na dásně s Chlorhexidinem 25 g
HERBADENT PROFESSIONAL gél na ďasná s chlorhexidínom 25 g
Kód: 23704
Gél na ďasná HERBADENT PROFESSIONAL s vysokým obsahom klinicky overených bylinných extraktov a prímesí chlorexidinu je určený na intenzívnu starostlivosť o ďasná a sliznice dutiny ústnej, najmä pri prejavoch paradentózy, ako sú zápaly a krvácanie ďasien. Je vhodný tiež pri liečbe áft, oparov a otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom.
€7,96
Skladom