Herbadent SKHerbadent CZ

STAROSTLIVOSŤ O ĎASNÁ

Pri prvých príznakoch paradontózy je potrebné sa viac starať o svoje ďasná. Vyberte si niektorý z bylinných gélov alebo roztokov.

 
  • Radiť podľa:
  • 3 položiek celkom

Stránka 1/1

BYLINNÝ ROZTOK NA ĎASNÁ HERBADENT PROFESSIONAL 25 ML
BYLINNÝ ROZTOK NA ĎASNÁ HERBADENT PROFESSIONAL 25 ML
Kód: 23829
Masážny roztok na ďasná HERBADENT so zvýšeným obsahom bylinného extraktu je účinný liek na vodno-liehovej báze používaný na ošetrovanie ďasien a slizníc v ústnej dutine, najmä pri paradentóze. Jeho mierne anestetické účinky uľavujú od bolesti, je vhodný pri liečbe áft, oparov, otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom či pri hojení po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine.
€5,90
Skladom
   
1stary + nowy zel
HERBADENT BYLINNÝ GEL NA ĎASNÁ 25 G
Kód: 23868
Bylinný gél na ďasná HERBADENT je ideálnym doplnkom preventívnej starostlivosti o zdravie vašich úst. Je najmä vhodný pri výskyte zápalových prejavov a začínajúci paradentóze. Možno ho tiež používať na starostlivosť o ďasná s otlakmi po snímateľných náhradách či strojčekoch. Vyrábame ho podľa tradičnej receptúry bez použitia chemických farbív.
€5,90
Skladom
   
GEL NA ĎASNÁ S CHLORHEXINIDOM HERBADENT PROFESSIONAL 35 G
GEL NA ĎASNÁ S CHLORHEXINIDOM HERBADENT PROFESSIONAL 35 G
Kód: 23704
Gél na ďasná Herbadent Professional s vysokým obsahom klinicky overených bylinných extraktov a prímesí chlorexidinu je určený na intenzívnu starostlivosť o ďasná a sliznice dutiny ústnej, najmä pri prejavoch paradentózy, ako sú zápaly a krvácanie ďasien. Je vhodný tiež pri liečbe áft, oparov a otlakov pod snímateľnými zubnými náhradami a strojčekom.
€7,60
Skladom