Herbadent SKHerbadent CZ

O nás

KDO SME A O ČO SA USILUJEME

 
Keď sme v roku 2003 kúpili spoločnosť Herbadent, bolo to čisto emotívne rozhodnutie. Boli sme nadšení históriou firmy, jej produktami a plnými pivnicami ohromných dubových sudov. Niekoľko rokov nám trvalo pochopiť to, že z podstaty a histórie sa žiť nedá, a tak sme pristúpili k razantným zmenám, ktoré dnes posúvajú Herbadent dopredu.
 
 
Naším spoločným cieľom je z Herbadentu vybudovať ďalšiu z rady českých značiek, ktoré sa podarí zachrániť pred ohromným tlakom globálnej konkurencie. Vybudovať zdravú, modernú firmu s históriou presahajúcou tri storočia. Vybudovať významného hráča na trhu bylinných produktov a kozmetiky, ktorého filozófia bude vždy postavená na poctivosti. Tak ako je ku nám poctivá príroda, tak chceme, aby k našim uživateľom boli poctivé naše produkty.
 

"Chceme, aby se naše obľúbené bylinné dentálne produkty vyrábané už skoro 120 rokov podľa overených receptúr, stali prvou voľbou pre všetkých, ktorí ocenia kvalitu a účinky našich prípravkov."
 
Pavel Zavadil a Petr Koníř
majitelia Herbadentu
  • Sme a budeme český výrobca poctivých bylinných produktov.

  • Podľa originálnych receptúr pripravujeme s láskou všetky naše bylinné extrakty, ktoré pridávamé do liečivého prípravku proti paradontóze, rovnako ako do bylinných dentálnych produktov, tradičných medicinálnych vín i účinných bylinných kúpelov.

  • Našim zákazníkom i obchodným partnerom zaručujeme produkty najvyššej kvality, ktoré vyrábame z bylin od preverených dodavateľov.

  • Ctíme viac ako storočnú tradíciu našej firmy a vážime si to, že môžeme aj naďalej uvádzať na trh nové a kvalitné produkty pod značkami HERBADENT®, HERBAVINUM® alebo HERBASPA®.

Herbadent - Bylinné produkty

História firmy

Herbadent je rýdzo česká firma s bohatou históriou. Jej korene totiž siahajú až do 19. storočia. A ...

Videa

REKLAMNÝ SPOTY HERBADENT   REPORTÁŽE O HERBADENT   VÝROBA PRODUK...

Herbar

  REPÍK LÉKARSKÝ AGRIMONIA EUPATORIA Repík dorásta výšky viac ako 60 cm, jeho žlté ...

Ako sa vyrába Herbadent

Od naloženia bylín až po hotový výrobok pripravený k distribúcií uplynú najmenej 3 mesiace. Či už vy...

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom